ÇEvre gezileriNİn hepsi Fİyata dahiL. Ekstra çEvre geziSİ Yok!!!


a.ogren-sen.com > Doğru > Evraklar

bellimatur logo 2017
TÜRSAB NO: 3160 TEL: 0232 220 01 02

İZMİR ÇIKIŞLI BÜYÜK AVRUPA TURU

14 GECE 14 ÜLKE: MACARİSTAN – AVUSTURYA – SLOVAKYA - ÇEKYA – ALMANYA – HOLLANDA – BELÇİKA – FRANSA – İSPANYA – İTALYA – SLOVENYA – HIRVATİSTAN – SIRBİSTAN – BULGARİSTAN

26 ŞEHİR: Budapeşte, Viyana, Prag, Bratislava, Hannover, Dresden, Berlin, Amsterdam, Brüksel, Brugge, Paris, Toulouse, Barselona, Cannes, Nice, Monaco, Monte Carlo, Milano, Venedik, Trieste, Lubyana, Zagreb, Voyvodina, Belgrad, Sofya, Plovdiv

ÇEVRE GEZİLERİNİN HEPSİ FİYATA DAHİL. EKSTRA ÇEVRE GEZİSİ YOK!!!

**GİDİŞ-DÖNÜŞ DIŞINDA GECE YOLCULUĞU YOK**

14 GECE 3-4 YILDIZ OTELLER DE KONAKLAMALI DOLU DOLU 17 GÜN

TÜM TARİHLER TEK FİYAT 899 €’dan itibaren. 9’a Varan Taksit İmkânı ile
2018 TUR TARİHLERİMİZ: 20 NİSAN | 14 HAZİRAN | 20 TEMMUZ | 17 AĞUSTOS

1.GÜN : BULUŞMA – İZMİR – ÇANAKKALE – GELİBOLU – KEŞAN – EDİRNE - KAPIKULE

Akşam saatlerinde belirlediğimiz noktalardan siz değerli misafirlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Molalar ile birlikte Çanakkale, Gelibolu, Edirne üzerinden Kapıkule Sınır Kapısı’na ulaşarak buradaki pasaport işlemleri sonrası ülkemize kısa bir süre için veda ediyoruz. Bulgaristan’a giriş yaparak Sofya’ya doğru yolculuğumuza devam ediyoruz.

2.GÜN : SOFYA – NİŞ veya BELGRAD’DA KONAKLAMA

Yolculuğumuzun ardından Sofya’da bir mola veriyor ve Sofya panoramik şehir turunu geçekleştiriyoruz. Gezimizde, St. Nedelya Kilisesi, Rus Kilise’si, Rotanda Kilisesi, Aya Sofya Kilise’si, Parlamento, Sofya Üniversitesi, Aleksander Nevski Katedrali Başbakanlık, NDK Ulusal Kültür Sarayı gezilebilecek yerler arasındadır. Daha sonra konaklama yapacağımız otelimize yerleşiyoruz.

3.GÜN : BELGRAD – BUDAPEŞTE’DE KONAKLAMA

Erken saatlerde alınacak Sabah kahvaltının ardından Budapeşte’ye hareket ediyoruz. Panoramik şehir gezisi bizleri bekliyor. Kahramanlar Meydanı, Opera, Parlamento Binası, Mathias Kilisesi, St. Stephen Bazilikası, Budapeşte’nin en güzel manzarasına sahip Gellert Tepesi göreceklerimiz arasında yer alıyor.  Budapeşte’de konaklayacağımız Otelimize geçiyor ve yerleşiyoruz. Dinlenmemizi tamamladıktan sonra dileyen misafirlerimizle ekstra Tuna Nehri Tekne Gezisi (30 €).  Budapeşte Avrupa'nın incisi olarak tanımlanıyor. Buna inanabilmeniz için tekne turuna çıkmanız olmazsa olmazlardan biridir. Zira Tuna'nın ikiye ayırdığı kentin her iki yakasındaki güzellikleri görebilmeniz için şehri bir de nehirden gezmeniz gerekir. Teknede kulaklıklar vasıtası ile anlatımları dinleyerek şehir mimarisi tarihleri hakkında da bilgi sahibi olabileceksiniz. Geceleri aydınlatılan binalar muhteşem bir görüntü sergilemektedir. Bir yandan size ikram edilen içkinizi içerken diğer yandan bu romantik manzaranın keyfini çıkartabileceksiniz. Dileyenler için ekstra Çigan Gecesi Gezisi (45 €). Macaristan denince akla gelen şeylerden biri de Çigan olsa gerek. Bu turumuzda gideceğimiz restoranımız aynı zamanda bir şarap mahzeni olup, burada hem yerel şarapların ve yemeklerin hem de Macar dansı ve müziğinin keyfini çıkartacaksınız. Unutmadan belirtelim, sizler de şovun birer parçası olabilirsiniz. Konaklama otelimizde.

4.GÜN : BUDAPEŞTE – BRATİSLAVA – VİYANA – PRAG

Sabah kahvaltı sonrası güne erken saatlerde başlıyor ve otelden ayrılarak yola çıkıyoruz. Yolumuz üzerinde Slovakya’nın mutlaka görülmesi gereken Muhteşem şehri Bratislava’ya uğruyoruz. Son derece şirin bir başkent olan Bratislava gezimizde Yahudi Soykırım Anıtı, Barlar Sokağı, Maria Theresa Yürüyüş Yolu, Mozart’ın 6 yaşında, F.Liszt’in de 9 yaşında ilk konserini verdiği saray binaları, Michael Kulesi, Özgürlük ve Şehir meydanları, Cafe Mayer, Napolyon’un Askeri, Opera Binası keşif duraklarımız. Daha sonra Viyana’ya hareket ediyoruz. Viyana Şehir gezisinde, Sanat Müzesi, Opera Binası, Antik Müzeler, Hoffburg Sarayı, Parlamento Binası, Belediye Sarayı, Burg Tiyatrosu, Üniversite, Votiv Kililsesi, Dönme Dolabı (Prater) Tuna Boyu ve trafik durumuna göre Belvedere Sarayı görülecek yerler arasında. Şehir turu sonrası kısa bir serbest zaman veriyoruz. Daha sonra konaklama yapacağımız Çek Cumhuriyetinin başkenti Prag’daki otelimize hareket ediyoruz.

5.GÜN : PRAG – DRESDEN - BERLİN

Erken saatlerde alınacak sabah kahvaltısı sonrası misafirlerimizi bekleyen özel otobüsümüz ile Prag panoramik şehir turunu gerçekleştiriyoruz. Gezimizde, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Prag Kalesi, St.Vitus Katedrali, dünyaca ünlü yazar Kafka’nın Evi, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Şehirde verilecek serbest zaman sonrası, Almanya’nın Başkenti Berlin’e doğru hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinde bulunan Kuzeyin Floransa’sı olarak bilinen Dresden’de Frauenkirche Kilisesi, Zwinger Müzesi, Semper Opera Binası, Kraliyet Sarayı ve Elbe Nehri kıyısı göreceğimiz keşif duraklarımızdır. Daha sonra Berlin’e doğru hareket ediyoruz. Berlin Panoramik şehir turunu gerçekleştiriyoruz. Gezimizde; Kollhoff Gökdelenlerinin bulunduğu izleme Platformu, İlgi çekici mimarisi ile Daimler Chryler, Sony-Kompleksi, Büyükelçilikler ve bakanlıklar, Cam kubbesi ile Meclis Binası, Alexander Platz, Petersdom'a Protestan mezhebin önemli mimari örneklerimden biri olan Berliner Dom Kilisesi, panaromik olarak göreceğimiz yerler arasındadır. Konaklama otelimizde.

6.GÜN : BERLİN - HANNOVER-AMSTERDAM

Erken saatlerde alınacak sabah kahvaltısı sonrası misafirlerimizi bekleyen özel otobüsümüz ile Amsterdam’a hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinde Hannover’a uğrayarak panoramik şehir gezisinde “ae giden kirch” (savaş anıtı), Rathaus saat kulesi yer alıyor, Leine Nehri, doğal parklar, barok tarzı bahçeler arasında kentin güzelliğini keşfederken, kaldırımlarda kıvrılarak 3 mil boyunca uzanan ve 36 tarihi esere uğrayan kırmızı ince çizgi boyunca şehrin güzelliklerini keşfetme olanağı buluyoruz. Gezi sonrası Amsterdam’a devam ediyoruz. Amsterdam Panoramik şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Gezimizde Dam Meydanı, Yel değirmeni, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Konaklama otelimizde.

7.GÜN : AMSTERDAM- BRUGGE – BRÜKSEL- PARİS

Erken saatlerde alınacak sabah kahvaltısı sonrası Belçika’nın ve Avrupa’nın Baş Kenti Brüksel’e hareket ediyoruz. İlk olarak yol üzerinde Brugge’e uğruyor ve gezimizde ortaçağdan günümüze hiç bozulmadan gelen muhteşem mimarisi, su kanallarında yapılacak tekne gezisinde yüzyıllarca geriye giderek o dönem yaşamlarına şahit olabilme imkanı bulacağız. Daha sonra Brüksel’e gelerek panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Gezimizde Kraliyet Sarayı Çin ve Japon evleri, Grand Place, Borsa Binası Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Fransa’nın rüya şehiri Paris’e doğru hareket ediyoruz. Paris’te özel yapılan Işıklar Altında Paris (By Night) akşam turunda Louvre Müzesi, Concorde Meydanı ve Zafer Takı, Opera Meydanı, Champ Elysees göreceğimiz yerler arasındadır. Konaklama otelimizde.

8.GÜN : PARİS - TOULOUSE

Güne erken saatlerde alacağımız kahvaltıyla başlıyoruz. Paris Panoramik Şehir Turumuzu gerçekleştiriyoruz. Gezimizde masallara, romanlara ve filmlere konu olmuş olan ve üstünde dünyanın en büyük vitraylarının bulunduğu tam anlamıyla bir mimari şaheseri olan Notre Damme Kilisesini ziyaret edeceğiz. Sacre Coeur Kilisesi ile devam ediyoruz. Bölgeyi kendilerine mekân tutmuş hayat kadınlarının aralarında para toplayarak yaptırdıkları bu ilginç kilisenin hikâyesi sizi şaşırtacak. Daha sonra tüm dünyadan, ünlü olabilmek hayali ile sanat şehri Paris'e akın eden ressamların mekânı olarak bilinen bu güzel mekânda çeşitli dükkânlardan alışveriş yapabilir ünlü cafelerde zaman geçirebilirsiniz. Bir sonraki durağımız ektra Seine Nehri Tekne Gezisi olacak, Nehri boydan boya geçerken nehir üzerinden göreceğimiz Louvre Müzesi, Orsay Müzesi, Özgürlük Anıtını, Notredamme Kilisesi vb. birçok Tarihi yapıyı görerek nehir turumuzu tamamlıyoruz. Turumuz, Eiffel'in tepesinden Paris'in muhteşem manzarasının seyredilmesiyle sona eriyor. Ardından konaklama Toulouse’a doğru hareket ediyoruz. Konaklama otelimizde.

9.GÜN : TOULOUSE - (GIRONA) - BARSELONA

Güne erken saatlerde alacağımız kahvaltıyla başlıyoruz, Toulouse Panoramik Şehir Turunu gerçekleştiriyoruz. Toulouse şehir turumuzda; Capitole Meydanı, Dünyanın en büyük Roman stilinde inşa edilmiş kapısı ile Saint Sernin Bazilikası, 14.yüzyıla ait Jacobins Manastırı, Belediye Binası Capitole, 16.yüzyılda inşa edilmiş Dor, İyon ve Korent stillerinin en zarif örneklerinden olan Bernuy göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından, Akdeniz'in batı kıyılarında yer alan, Romen, Arap ve Hristiyan kültürlerinin zengin bir karışımı olan İspanya’nın liman şehri ve Katalunya’nın Baş Kenti, Barselona’ya doğru hareket ediyoruz. Ama önce yol üzerinde bulunan Barcelona’ya 100km uzaklıktaki Girona’yı ziyaret ediyoruz. Her sokağında ortaçağda hissettiren, her adımınızda sizi yüzyıllar öncesine götüren büyülü bir kenttir. Roma kalıntıları, tarihi arap hamamları, Katedrali, Yahudi mahalleleri, renkli evleri ve eski köprüleri ile tarih kokar sokaklar. Şehrin tam ortasından geçen Onyar Nehri eski ve yeni şehri adeta birbirinden bir bıçak gibi ayırır. Kendinizi aynı anda farklı zamanlarda hissetmenin başka bir adıdır Girona. Ardından Barselona Panoramik Şehir turunu gerçekleştiriyoruz. Gezimizde Göreceğimiz yerler arasında Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla caddesi, Kristof Kolomb Heykeli, La Sagrada Familia Kilisesi, Olimpiyat tesislerinin bulunduğu Mont Juic Tepesi, Plaza De Espana bulunmaktadır. Daha sonra konaklama için otelimize hareket ediyoruz. Konaklama otelimizde.

10.GÜN : BARSELONA - (AVIGNON - AIX EN PROVENCE) - MARSİLYA

Güne erken saatlerde alacağımız kahvaltıyla başlıyoruz. Fransa’nın en önemli liman kentlerinden biri olan Marsilya’ya doğru hareket ediyoruz. Ama önce yolumuz üzerinde Avignon & Aix-En-Provence gezisini gerçekleştireceğiz. Gezimizin ilk durağı Fransa’nın Provence bölgesinde Rhone Nehri kıyısında bulunan Avignon; Ortaçağdan kalan şehir duvarı, Papalık Sarayı ve Pont St.Benezet köprüsü görülecek yerler arasındadır. İkinci durağomız, Aix-en-Provence olacaktır, minik şirin Fransız şehri yüzlerce çeşmesi, lavanta tarlaları daracık sokakları ve ünlü mağazalarıyla Güney Fransa’nın en güzel yerlerinden biridir. Bölgedeki son Durağımız konaklama yapacağımız Fransanın en önemli liman kentlerinden biri olan Marsilya’dır. Tarihi ve kültürel güzelliği ile de öne çıkmaktadır.19. yy’dan kalma Notre Dame de la Gadre Basilikası, Eski Liman bulunmaktadır. Konaklama yapacağımız otele geliyoruz. Konaklama otelimizde.

11.GÜN : MARSILYA - CANNES – NİCE


Erken saatlerde alınacak sabah kahvaltısı sonrası Fransa’nın Akdeniz kıyısındaki Güney Fransa’ya (Cote d’Azur)  uzanmak için  Nice’ye hareket ediyoruz. Yol üzerinde İlk olarak, her yıl bahar aylarında  Film Festivali dolayısıyla tüm gözlerin üstünde olduğu Cannes şehir merkezindeki La Croisette, Cannes Film festivalinin gerçekleştiği kırmızı halı üzerinde dünya yıldızlarının yürüdüğü Festival Sarayı (le Palais des Festival), le port, le Suquet. Antibes, Dünyanin en buyuk ve guzel yatlarini agirlayan liman, eski sehir, market, Grimaldi kalesi öreceğimiz yerler arasındadır. Daha sonra Nice panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Gezimizde 1.Dünya savaşı sonrası Çarlık Rusyasından gelen hanedan üyelerinin yaptırmış oldukları Rus Klisesi, Matisse müzesi, Franciscan Manastırı, Roma İmparatorluğundan kalma kalıntıları panoramik olarak görüyor ve Cimiez Tepesinden Muhteşem Nice şehrini kuş bakışı olarak seyretme ve fotoğraflama imkânı buluyoruz.  Daha sonra konaklama için otelimize yerleşiyoruz.

12.GÜN : NİCE – MONACO - MONTE CARLO - MİLANO

Sabah kahvaltı sonrası Fransa’nın küçük ama ihtişamlı Monaco Prensliği’ne geliyoruz. Prince Palace, Katedral, Kaptan Custo’nun Belgesellere konu olan ünlü Deniz müzesi, panoramik olarak göreceğimiz yerler arasındadır.  Montecarlo’ya çıkarken F1 Plotlarının araç kullandığı yollardan geçerek burada kısa bir serbest zaman fırsatı bulacaksınız. Daha sonra İtalya’ya giriş yaparak Sanayi ve Moda şehri Milano’ya hareket ediyoruz. Avrupa ve Dünya Jet Sosyetesinin Villa ve Malikânelerinin bulunduğu Como Gölü’ne geliyoruz. Gölü panoramik olarak gördükten sonra göl kıyısındaki Lüks Kafelerde vakit geçirebileceğiz. Daha sonra yapacağımız Milano şehir turunda şehrin şık caddelerinde yürüyerek ünlü Doumo meydanına geliyoruz. Meydanda İtalya’nın en önemli ve mimari açıdan en ihtişamlı eserlerinden biri olan Doumo Katedrali’ni görüyoruz. Galeria Vittoria Emanuele Çarşısı ve Ünlü  Buenos Aires Bulvarında alışveriş yaparak şehir turumuzu tamamlıyoruz. Şehir turu sonrası konaklama için otelimize yerleşiyoruz.

13.GÜN : MİLANO – VENEDİK - TRIESTE

Sabah kahvaltı sonrası Venedik’e doğru yola çıkıyoruz. Venedik’te San Marco meydanı ve kilisesi, Tövbe köprüsü, Rialto Köprüsü, Dükler sarayı, Çan ve Saat kuklesi, Giorgio Maggiore Kilisesi ve Büyük kanal görülecek yerler arasındadır. Sonrasında rehberimiz eşliğinde, dileyen misafirlerimiz Venedik’in sembolü haline gelmiş ekstra kanallar arası Gondol turuna katılabilirler. Daha sonra Trieste’ye doğru devam ediyoruz. Konaklama otelimizde.

14.GÜN : TRIESTE – LUBYANA – BLED GÖLÜ – ZAGREB

Sabah kahvaltı sonrası Slovenya’nın Lubyana şehrine gelerek Parlamento binası, Ljubljana Üniversitesi, Eski Şehir Meydanı, Ejderha Heykeli, Dragon Köprüsü, Tivoli Park, St. Nicholas Katedrali ve Preseren Meydanı görülecek yerler arasındadır. Sonrasında Bled Gölüne gidiyoruz. Bled Avrupa’nın en güzel 10 Köyü arasına girmiştir. Slovenya’nın Alplere yakın kesiminde bulunan harika manzarasıyla ülkenin en çok ilgi çeken doğal güzelliklerinden biridir. Göl çevresindeki yürüyüş parkları, yeşil alanları ve göl ortasında küçük bir kiliseye ev sahipliği yapan adasıyla dünyanın her yerinden ziyaretçi akınına uğramaktadır. Turumuzun bitiminde konaklama için Zagreb’e doğru yola çıkıyoruz. Konaklama otelimizde.

15.GÜN : ZAGREB – VOYVODINA – BELGRAD

Sabah kahvaltı sonrası 19. yüzyıl mimarisi, kültürel özellikleri, tarihi özellikleri ve doğa güzellikleri ile beklentilerinizden çok daha güzel bir kent olan Zagreb, aynı zamanda eğlenceli hayatı ile de ünlüdür. Zagreb'in görülmesi gereken en önemli yerleri Ortaçağ özellikleri ile Yukarı Şehir (Kaptol) bölgesindedir. Büyüleyici güzellikteki Zagreb'de, öncelikle Mirogoj Park Mezarlığı'nı ve burada bulunan heykelleri, Zagreb Katedralini, Dolac Pazarı'ını, Zagreb'in sembolü St. Mark Kilisesi'ni, Lotrseak Kulesi’ni, St Catherine Kilisesi'ni gezeceğiz. Taş Kapı'da ise dileyen misafirlerimiz dilekleri için mum yakabilirler. Dünya'da sadece Zagreb'te öğle saati Lotrscak tepesinden atılan top ile duyurulmaktadır. At nalı şeklinde birçok güzel parkı ile ünlü olan Zagreb'in en ünlü aynı zamanda da Avrupa'nın en eski parkı olan Maksimir'i gezeceğiz. Arkeoloji Müzesi, Ulusal Müze, Hükümet binaları da göreceğimiz önemli yerlerden bazılarıdır. Daha sonra Ekonomik olarak Sırbistan'ın en gelişmiş bölgesi olan özerk Voyvodina’ya geliyoruz. Novi Sad olarak da bilinen şehir de yapacağımız yürüyüş turu sırasında Özgürlük Meydanı, Halk Tiyatrosu, Tuna sokağı ve sahili, Svetozar Miletiç Heykeli, Katolik Katedrali, Ortodoks Aya Yorgi Katedrali, Aya Nikola Kilisesi ve Sinagog panaromik olarak görülecek yerler arasındadır. Daha sonra Belgrad’a gelerek otelimize yerleşiyoruz.

16.GÜN : BELGRAD- PLOVDİV – KAPIKULE – EDİRNE

Sabah kahvaltı sonrası Sırbistan’ın başkenti, Eski Yugoslavya’nın ve önemli Osmanlı eserlerinin bulunduğu Belgrad Panoramik şehir turumuz sırasında Kale Meydanı, Askeri Müze, İstanbul Kapı, Saat Kulesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Zindan Kapı, Leopoldov Kapı, Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesi, Stefan Lazerevic Anıtı, Nebojsa Kulesi, Saborna Kilisesi, Cumhuriyet Meydanı, Terazi Meydanı ve Taş Meydan görülecek yerler arasındadır. Daha sonra yolculuğumuza devam ediyoruz ve Plovdiv’de kısa bir serbest zaman molası veriyoruz. Daha sonra Kapıkule’ye doğru devam ederek hasret sonra eriyor. Ülkemize giriş yaparak geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.
17.GÜN : EDRİNE – GELİBOLU – İZMİR

Edirne, Keşan, Gelibolu, Çanakkale hattında binen misafirlerimizi bırakarak İzmir’e varıyoruz.

FİYAT DETAYLARI

Nakit/Tek Çekim

3 Taksit

6 Taksit

9 Taksit

İki-Üç Kişilik Oda da Kişi Başı

899 €

946,20 €

965,08 €

983,96 €

Tek Kişilik Oda

1169 €

1.230,37 €

1.254,92 €

1.279,47 €

0-2 Yaş Çocuk

199 €

209,45 €

213,63 €

217,81 €

3-12 Yaş Çocuk

699 €

735,70 €

750,38 €

765,06 €

FİYATA DÂHİL OLAN HİZMETLER

FİYATA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

Yeni Model Otobüs İle Ulaşım

Belirtilen Tüm Çevre Gezileri ve Turlar

14 Gece 3-4 Yıldız Otellerde Konaklama

Otellerde 14 Sabah Kahvaltısı

Profesyonel Yerel Rehberlik Hizmetleri

Tüm Şehir-Ülke Girişleri

Araç İçi İkramlar

Tüm Vergiler


Otel’de Yapılan Ekstra Harcamalar

Yöresel Eğlenceler

Öğle ve Akşam Yemekleri

Müze ve Ören Yeri Girişleri

Yurt Dışı Çıkış Harcı ( 15 TL. )

Schengen Vizesi (120€)

Tekne ve Nehir Turları

Zorunlu İflas Maddeli Seyahat Güvence Paketi ( 15 € )


BİLMENİZ GEREKENLER

Firmamız oluşabilecek mücbir durumlardan dolayı değişiklik hakkına sahiptir.

Fiyatlarımız ödeme yapacağınız gün Merkez Bankası kurundan hesaplanır.

Tur programı BELLİMA TUR SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

Acentamız Konsolosluklar ile sizin aranızda aracı kurum olup, çıkacak sonuçlardan sorumlu değildir.

Araçlarımız 2013 Model ve üzeri olup, yeni model araçlardır. TEKNOBÜS olarak tabir edilen araçlar değildir.

Araçlarımız da wifi ve tv sınıra kadar çalışmaktadır. Sınırdan sonra araç içinde wifi ve uydu kanalları çekmemektedir.

Araç içinde tur boyunca su sınırsızdır. Sıcak-Soğuk ikram yapılacak yollar tur progamında belirtilmiştir.

Yoğun bir program olduğu ve sınır kapılarındaki beklemeler ön görülemediği için bazı yerler progama dahil edilmemiştir.

Yeterli zaman kalması durumunda rehberiniz tur esnasında ekstra tur düzenleyebilir. Katılım zorunlu değildir.


kredi-kart


CEMAL GÜRSEL CAD. NO 476/8A KARŞIYAKA-İZMİR

www.bellimatur.com


sosyal ağlarda paylaşmaBenzer:

ÇEvre gezileriNİn hepsi Fİyata dahiL. Ekstra çEvre geziSİ Yok!!! iconVenedik, Münih ve Tüm Turlar Fiyata Dâhil

ÇEvre gezileriNİn hepsi Fİyata dahiL. Ekstra çEvre geziSİ Yok!!! icon!! 8 Ekstra tur 360 € yerine sadece 250 € !!

ÇEvre gezileriNİn hepsi Fİyata dahiL. Ekstra çEvre geziSİ Yok!!! iconBenle Senden—ve sonra yok olduk, Sen ve Ben”

ÇEvre gezileriNİn hepsi Fİyata dahiL. Ekstra çEvre geziSİ Yok!!! iconProgramımız harika bir karne hediyesi olacak. Programda neler yok ki!

ÇEvre gezileriNİn hepsi Fİyata dahiL. Ekstra çEvre geziSİ Yok!!! iconProgramımız harika bir karne hediyesi olacak. Programda neler yok ki!

ÇEvre gezileriNİn hepsi Fİyata dahiL. Ekstra çEvre geziSİ Yok!!! iconPuanınız 000-040 arası ise; Bu mesleklere ilginiz yok. Puanınız 040-080...


Astronomi
© 2000-2018
kişileri
a.ogren-sen.com